Patryk Krawczyk wicemistrzem Polski do 15 lat

17.05.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #wicemistrz   #podnoszenie ciężarów   #trzcianka   

Powiat czarnkowsko-trzcianecki wsparł kolejnych sportowców z naszego regionu. Mowa tu o sekcji podnoszenia ciężarów w klubie UKS Kajak działającym przy Gimnazjum nr 1 w Trzciance. Gadżety przekazane młodym ciężarowcom okazały się bardzo szczęśliwe, w Siedlcach 15 letni Patryk Krawczyk został wicemistrzem Polski w kategorii do 69 kilogramów.

Mistrzostwa Polski Krajowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych do 15 lat w Podnoszeniu Ciężarów przyciągnęły do siebie 70 zawodników z 54 klubów z całej Polski. Wśród stratujących w kategorii do 69 kilogramów nie mogło zabraknąć reprezentanta klubu UKS Kajak Trzcianka Patryka Krawczyka. Podopieczny Wojciecha Siadaka i Edwarda Aktanarowicz zmierzył się o medale z jedenastoma innymi zawodnikami z Kobylan, Opoczna, Ostrowa Mazowieckiego, Białogardu, Biłgoraju, Gołańczy, Nowego Tomyśla, Burzenina, Ciechanowa i Siedlec. Nasz zawodnik uzyskał w rwaniu 56 i 60 kilogramów paląc trzecia próbę na poziomie 65 kilogramów. W podrzucie natomiast Patryk Krawczyk zaliczył 75, 81 i 82 kilogramy uzyskując łączną notę 142 kilogramów, co pozwoliło mu zostać wicemistrzem Polski do lat 15 w swojej kategorii. Mistrzem Polski został natomiast Sebastian Kłos z klubu GCK Kobylany, który uzyskał w dwuboju 177 kilogramów.

Kolejny start ciężarowcy z Trzcianki zaplanowali na 4 czerwca w Policach, gdzie odbędą się zawody z okazji jubileuszu miejscowego klubu Chemika Police.

 

To może Cię także zainteresować:
Trzcianka: 40 lat Chóru Cantilena
Potrącenie dziecka na "pasach"
Aleksander Doba zawitał do Trzcianki

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: czarnkowsko-trzcianecki.pl / Starostwo Powiatowe w Czarnkowie | foto: czarnkowsko-trzcianecki.pl

Komentarze