Patrycja Fąferek na podium Pucharu Wielkopolski w Wągrowcu

17.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #nordic walking   #lubasz   

9 lipca 2017 r. w Wągrowcu miała miejsce inauguracja cyklu imprez Pucharu Wielkopolski Nordic Walking. Organizatorem była Polska Federacja Nordic Walking przy współpracy z Gminą Miejską Wągrowiec. Lubasz reprezentowała czteroosobowa grupa w składzie: Julia Polcyn, Dagmara Gumna, Patrycja Fąferek oraz opiekun M. Kamińska-Sokół.

Po powitaniu uczestników przez Burmistrza Wągrowca Krzysztofa Poszwę na pięknej trasie wokół OSiR rywalizację rozpoczęło 230 kijkarzy. Trasa nie należała do łatwych .Do dwukrotnego pokonania była pętla dł.2,5 km ze stromym podejściem, które nie jednemu zawodnikowi odebrało siły. Z naszego teamu na podium stanęła Patrycja Fąferek, tegoroczna absolwentka Gimnazjum im. ppłk. Z. Orłowskiego zajmując III m w kategorii K- junior z czasem 41:19,45 na dystansie 5 km. Gratulacje dla dziewczyn. Jak widać nordic walking to też dobry sposób na aktywne spędzanie wakacji.

 

To może Cię także zainteresować:
Wieleń: Spacer po zdrowie - Nordic Walking
Postępy w budowie nowoczesnego boiska w Trzciance
"Wszystko co lata, na koniec lata"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: kontakt@ddwlkp.pl /M. K- S | foto: kontakt@ddwlkp.pl

Komentarze