Dyżurny odszedł na emeryturę

19.05.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #komisariat   #emerytura   #trzcianka   

W miniony wtorek Komendant Powiatowy Policji w Czarnkowie insp. Piotr Ryżek pożegnał odchodzącego na emeryturę aspiranta sztabowego Rafała Knapa. Policjant przez ostatnich 10 lat zajmował stanowisko dyżurnego w trzcianeckim komisariacie. Na emeryturę odszedł po 28 latach służby.

Asp. szt. Rafał Knap pełnił służbę w resorcie spraw wewnętrznych od 1989 r. Od 15 kwietnia 2007 r. nieprzerwanie na stanowisku dyżurnego Zespołu Dyżurnych Referatu Prewencji w Komisariacie Policji w Trzciance.

Wielokrotnie nagradzany za zaangażowanie i profesjonalizm w wykonywaniu obowiązków służbowych. 11 lipca 2013r. został odznaczony Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę.

Asp. szt. Rafał Knap od początku służby miał opinię odpowiedzialnego, sumiennego i sympatycznego kolegi. Serdecznie dziękujemy za lata dobrej współpracy, życzymy dużo zdrowia, spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności.

 

To może Cię także zainteresować:
Policjanci pomagają osobom bezdomnym
Trzcianka: 40 lat Chóru Cantilena
Potrącenie dziecka na "pasach"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: czarnkow.policja.gov.pl | foto: czarnkow.policja.gov.pl

Komentarze