Pożar budynku mieszkalnego w Miłkówku

21.04.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #pożar   #budynek   #lubasz   

Dnia 19 kwietnia br. o godzinie 06:12 jednostka OSP KSRG Lubasz została zadysponowana dwoma zastępami GBA-RT2.5/16 oraz GCBA 6/32 do pożaru budynku mieszkalnego w miejscowości Miłkówko w gminie Lubasz.

Po przybyciu pierwszego zastępu, strażacy otrzymali informację, że w środku znajduję się jedna osoba. Strażacy ubrani w aparaty ochrony dróg oddechowych przystąpili do penetracji pomieszczeń, dzięki kamerze termowizyjnej szybko zlokalizowano osobę poszkodowaną i ewakuowano ją na zewnątrz budynku, gdzie strażacy udzielili jej Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy do przybycia na miejsce ZRM. Dalsze działania polegały na zlokalizowaniu źródła ognia i ugaszeniu pożaru. Następnie przy pomocy wentylatora przewietrzono wszystkie pomieszczenia.

Siły i środki na miejscu działań:

GBA 2,5/16 OSP Lubasz

GCBA 6/32 OSP Lubasz

GBA 2,5/16 JRG Czarnków

GCBA 5/32 JRG Czarnków

OSP Stajkowo

Oficer Operacyjny JRG Czarnków, Policja oraz ZRM.

Przyczyny zdarzenia ustala KPP Czarnków.

 

To może Cię także zainteresować:
"Wszystko co lata, na koniec lata"
Sokołowo (gm. Lubasz): Piknik Rodzinny
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 25-29.09

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: facebook.com/OSP-KSRG-Lubasz

Komentarze