Rozbudowa przedszkola „Bajka” w Lubaszu

19.05.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#przedszkole   #budowa   #lubasz   

Prace budowlane związane z rozbudową przedszkola „Bajka” w Lubaszu są już znacznie zaawansowane. Budynek przedszkola znajduje się w stanie surowym zamkniętym. Budynek został już docieplony, została zamontowana stolarka okienna. Obecnie trwają prace budowlane wewnątrz budynku.

Wykonawca prac budowlanych - firma P.P.H.U. ALMAR, ul. Mickiewicza 62, 64-761 Krzyż Wielkopolski realizuje prace zgodnie z harmonogramem. Wszystko wskazuje na to, iż dzieci z dniem pierwszego września br. będą mogły korzystać z nowo dobudowanej części przedszkola Bajka. W nowym skrzydle znajdą się cztery pełnowymiarowe sale edukacyjne, w ty, m. in. sala do ćwiczeń gimnastycznych i rehabilitacyjnych. Powierzchnia dobudowanej części to 489,27 m². Wartość realizowanego zadania wynosi 1.255.008,09 zł brutto, a dofinansowanie z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 stanowi kwota 999.881,29 zł. Zrealizowanie tej inwestycji z pewnością poprawi komfort pracy nauczycieli i pobyt dzieci w przedszkolu.

 

To może Cię także zainteresować:
Postępy w budowie nowoczesnego boiska w Trzciance
Trzcianka w przebudowie
Sokołowo (gm. Lubasz): Piknik Rodzinny

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: lubasz.pl / Andrzej Łusiewicz Ryszard Bilski | foto: lubasz.pl

Komentarze