Ach cóż to był za bal!

19.06.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#bal   #gimnazjum   #zabawa   #wieleń   

Piękne stroje, młodzieńcze uśmiechy, wspaniały taniec - to wszystko można było zobaczyć podczas Balu Gimnazjalnego, który odbył się 14.06.2017 r. w Ośrodku Kultury „Strzelnica” w Wieleniu.

Tradycją tutejszego gimnazjum jest bal, który organizowany jest na zakończenie nauki. Impreza to podziękowanie dla uczniów za trud włożony w uczenie się, a także ukłon w stronę nauczycieli za nauczanie tego wspaniałego, młodego pokolenia. Rada Rodziców rokrocznie czuwa nad tym przedsięwzięciem i z wielkim zaangażowaniem przygotowuje imprezę. Do tradycji należy również nauka poloneza, nad którą swoją pieczę sprawują niezmiennie od lat nauczyciele wychowania fizycznego. Zmienia się moda, muzyka, ale zabawa pozostaje taka sama. Uczniowie mają możliwość spędzić miło czas z kolegami z klasy, ze swoimi wychowawcami i wspólnie potańczyć. Już za parę dni każdy z nich wyruszy w nową podróż, przed nimi kolejne wyzwania i osiąganie wyznaczonych celów. Tegorocznym absolwentom Gimnazjum im. Jana Pawła II w Wieleniu życzymy spełnienia marzeń.

 

To może Cię także zainteresować:
Jechał za szybko – stracił prawo jazdy
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 24-27.10
Hala w Wieleniu otwarta

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: wielen.pl / Udostępnienie informacji: Marta Kania | foto: wielen.pl

Komentarze