„Siódma Trzcianecka Seniorada” za nami

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 24)

 

Trzcianeccy seniorzy są grupą niezwykle aktywną, pełną werwy i energii. 7 lipca br. na placu przy Klubie Seniora, członkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z trzcianeckiego Koła, zorganizowali już po raz siódmy wyjątkowe wydarzenie – Senioradę połączoną z 60- leciem Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Tego dnia wspólnie, w miłym towarzystwie świętowali, bawili się i biesiadowali do późnego wieczora.

REKLAMA

Gości powitał prezes PZERiR w Trzciance – Piotr Dobuszko, a wspólny poczęstunek umiliły występy artystyczne zespołów takich jak: „ Borówczanki”, „Cykady”, „Elita”, „Malwy,” „Lubuszanki” oraz „Chojanki”. Głównym konferansjerem i parodystą był Bogdan Drab, który swoimi żartami rozbawił seniorów. 

Plenerowa impreza była znakomitą okazją do wspólnych rozmów, zawierania nowych znajomości, a także zabawy na świeżym powietrzu.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki