III Dzień Brodatego Goździka w Siedlisku

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 26)

 

Kolejny Dzień Brodatego Goździka w Siedlisku za nami. Trzeci raz nasze kochane siedliszczanki i siedliszczanie mieli ogromną przyjemność gościć w Siedlisku zespoły muzyczne, śpiewacze oraz kabarety. 

REKLAMA

W tym roku organizatorzy imprezy otrzymali wsparcie od trzcianeckiego Urzędu Miasta i Gminy, Szkoły Podstawowej w Siedlisku, Biblioteki Publicznej i Centrum Kultury w Trzciance, Młodzieżowego Domu Kultury, Hali Widowiskowo-Sportowej, Tygodnika Noteckiego, TVL Trzcianka,Tygodnika Pilskiego, Waszych Mediów i INFOrmatora Czarnkowsko-Trzcianeckiego. 

Szczególne podziękowania należą się Działowi Animacji Kultury Biblioteki Publicznej i Centrum Kultury w Trzciance za nagłośnienie imprezy. 

Już od samego rana obaj akustycy i jednocześnie instruktorzy czuwali nad przygotowaniem sprzętu dla występujących zespołów i przez cały czas trwania imprezy dbali o komfort występów. 

Bibliotekę Publiczną i Centrum Kultury w Trzciance reprezentował Zespół Malwy z Siedliska oraz Zespół Małolaty z Trzcianki. Wystąpiła również grupa taneczna z miejscowego Przedszkola oraz Kabaret Kajtek z Siedliska. Bardzo liczna grupa seniorów przybyła też z Regionalnego Centrum Kultury - Fabryka Emocji - Klub Seniora w Pile, czyli: "Srebrna Nuta", "Niezapominajki", "Kabaret Skleroza" oraz "Pilanki". Seniorzy z pilskiego RCK odwiedzili nasze Siedlisko już po raz drugi. M-GOK w Wyrzysku reprezentowały ponownie "Osieczanki" z Osieka nad Notecią, które w zeszłym roku oczarowały publiczność piosenką o wiośnie i stały się inspiracją do wiosennego przedstawiania Kabaretu Kajtek z Siedliska. Kapela "Tu-My znad Doliny Wełny", czyli zwycięzcy konkursu na piosenkę o naszym Siedlisku, działa przy Rogozińskim Centrum Kultury i także gościła już u nas dwukrotnie. Po raz pierwszy odwiedziła nas też spora grupa seniorów z Klubu "Seniora" w Domu Kultury w Człopie. 

Zatem śmiało można powiedzieć, że III Dzień Brodatego Goździka miał zasięg wojewódzki. Celem Przeglądu Zespołów Muzycznych i śpiewaczych jest integracja środowisk seniorów i przez ostatnie trzy lata udało się zawiązać wiele ciekawych znajomości, a nawet przyjaźni pomiędzy zespołami i mamy nadzieję, że nasze "siedliskowe" święto nadal będzie kontynuowane i w przyszłym roku również odbędzie się w tak radosnej i miłej atmosferze :) 


To może Cię także zainteresować:

Źródło: FB - Siedlisko - nasze wspólne miejsce na ziemi / fot. Paulina Górska

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki