100 rocznica urodzin papieża Jana Pawła II w Gminie Lubasz

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 10)

 

Z okazji 100 rocznicy urodzin papieża Jana Pawła II w imieniu samorządu gminy Lubasz wójt Marcin Filoda, przewodnicząca Rady Gminy Pani Żaneta Andrzejewska oraz zastępca wójta Pani Grażyna Graj złożyli symboliczną wiązankę kwiatów wraz ze zniczami pod kamieniem upamiętniającym postać papieża Polaka.

REKLAMA

W godzinach dopołudniowych miało miejsce w Lubaszu ciekawe wydarzenie. Przez miejscowość przejechała symboliczna pielgrzymka papamobile wraz z postaciami papieża i kard. Wyszyńskiego. 

Mieszkańcy mieli możliwość zaśpiewać wspólnie „Barkę” i wspomnieć pielgrzymki do Polski, które odbył papież Polak.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: lubasz.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki