27-latek stracił prawo jazdy za nadmierną prędkość

Niestety nie brakuje kierowców, którzy znacznie przekraczają prędkość, mimo że wciąż jest to główna przyczyna wypadków. 9 sierpnia br. policjanci zatrzymali prawo jazdy 27-latkowi, który w obszarze zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość o 74 km/h. Teraz przez kolejne trzy miesiące nie będzie mógł wsiąść za kierownicę.

REKLAMA

Nadmierna prędkość to wciąż główna przyczyna najniebezpieczniejszych zdarzeń drogowych. Wypadki, do których dochodzi przez niedostosowanie prędkości do warunków jazdy, niosą ze sobą najpoważniejsze konsekwencje. Policjanci czarnkowskiej ,,drogówki" niemal codziennie sprawdzają prędkość, z jaką poruszają się kierowcy po drogach naszego powiatu. Tym, którzy przekroczą ją o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym, mundurowi zatrzymują prawo jazdy. 

9 sierpnia br. z prawem jazdy na 3 miesiące "pożegnał się" 27-letni kierowca opla. Mieszkaniec Wągrowca w obszarze zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość o 74 km/h. 

Policjanci zatrzymali go około godziny 14:30 w Gajewie gm. Czarnków. Mężczyzna został ukarany mandatem oraz 10 punktami karnymi.
To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPP w Czarnkowie / Karolina Górzna-Kustra / fot. policja.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki