35. rocznica powstania ROD w Trzciance

03.09.2012

W minioną sobotę, 1 września br., odbył się uroczysty festyn, podczas którego działkowcy z Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Słonecznik” świętowali 35. rocznicę istnienia swojego Ogrodu. Obchody prowadził prezes Okręgowego Zarządu Polskiego Związku Działkowców w Pile, Pan Marian Praczyk.

REKLAMA

Gratulacje i życzenia na ręce prezesa ROD „Słonecznik”- Pana Zygmunta Czarnego składali zaproszeni goście, m.in.: burmistrz Trzcianki Marek Kupś , zastępca starosty powiatu czarnkowsko - trzcianeckiego Tadeusz Teterus, zastępca burmistrza Czarnkowa Grzegorz Kaźmierczak oraz przedstawiciel firmy Lubmor.

Z serdecznymi życzeniami i upominkami przyjechali również przedstawiciele rodzinnych ogród działkowych z okręgu pilskiego. Za swój trud wyróżnieni zostali także najbardziej aktywni trzcianeccy działkowcy. Wszak bez nich to święto nie mogłoby się odbyć. Wspólna zabawa, z mnóstwem atrakcji, również dla najmłodszych, trwała do późnych godzin popołudniowych.

Na zakończenie warto przytoczyć cytat Cycerona, który zawarł w swoim liście do działkowców burmistrz Trzcianki: „Ziemia nigdy nie oddaje bez procentu tego, co otrzymała”.

Źródło: trzcianka.pl

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki