36-latek włamał się do kiosku

Kryminalni z czarnkowskiej komendy zatrzymali 36-latka, podejrzanego o włamanie do kiosku. Mężczyzna po uprzednim wybiciu szyby, zabrał towar o wartości prawie 2,5 tysiąca złotych. W domu zatrzymanego policjanci znaleźli skradzione fanty. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie zostali powiadomieni, że w nocy 23 lipca br. nieznany sprawca włamał się do miejscowego kiosku. 

Z policyjnych ustaleń wynikało, że włamywacz wybił szybę, a następnie ukradł z kiosku różne artykuły o wartości prawie 2,5 tysiąca złotych, w tym również terminal płatniczy. 

Kryminalni natychmiast przystąpili do szukania sprawcy. Nad ranem zatrzymali podejrzanego o to przestępstwo. To 36-letni mieszkaniec Czarnkowa. W jego miejscu zamieszkania mundurowi znaleźli wszystkie skradzione fanty. Podczas przesłuchania 36-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznał i złożył wyjaśnienia. 

Mężczyzna znany jest czarnkowskim kryminalnym. To nie pierwszy przypadek, kiedy został przez nich zatrzymany. Był już karany za podobne przestępstwo. Za kradzież z włamaniem grozi mu do 10 lat więzienia.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPP w Czarnkowie / Karolina Górzna-Kustra

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki