37. Ogólnopolski Bieg Uliczny im. Tadeusza Zielińskiego i VI Hydro Tour w Trzciance

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 3)

 

Było radośnie, było sportowo, było słonecznie i co najważniejsze, było charytatywnie dla Nikoli - 37. Ogólnopolski Bieg Uliczny im. Tadeusza Zielińskiego w Trzciance był po raz kolejny wyjątkowym wydarzeniem sportowym w regionie!

REKLAMA

Dzień rozpoczęto od biegów dziecięcych i młodzieżowych, gdzie emocji nie brakowało. W biegu głównym udział wzięło 254 zawodników. Najlepszy wśród mężczyzn okazał się Jakub Szymankiewicz, jako drugi na linii mety zameldował się Igor Siódmiak, a na trzecim miejscu Norbert Borzęcki. Wśród kobiet triumfowała Monika Kapera, drugie miejsce zajęła Rozalia Gapska, trzecie Kamila Werner. Bieg im. Tadeusza Zielińskiego to również kolejna edycja rywalizacji nordic walking. Wśród kijkarzy najlepszy okazał się Wojciech Deja, drugie miejsce zajął Rafał Woźnica, a trzecie Stanisław Lenartowicz. Wśród pań zwyciężyła Zyta Jurczyszyn, drugie miejsce zajęła Urszula Wojtczak, a trzecie Wioletta Cyganik.

Nie zabrakło także emocji kolarskich. Poza biegaczami odbył się wyścig rowerowy VI Hydro Tour. Na starcie zameldowało się 77 zawodników i zawodniczek startujących w dwóch głównych kategoriach: rower szosowy i rower górski. Po wyścigu rozdano również nagrody najlepszym sportowcom w Duathlonie. Rywalizacji towarzyszył występ znanego wykonawcy muzyki reggae Juniora Stressa oraz Piosenkowej Krowy.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl / Dawid Czyż

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki