41-latek z Trzcianki zatrzymany z amfetaminą

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

Blisko 140 gramów amfetaminy znaleźli trzcianeccy kryminalni na posesji należącej do 41-letniego mieszkańca Trzcianki. Podejrzany już usłyszał zarzut. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny oraz zakaz opuszczania kraju. Teraz grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Kryminalni z trzcianeckiego komisariatu, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, prowadząc rozpoznanie środowiska przestępczego ustalili, iż 41-letni mieszkaniec Trzcianki może być w posiadaniu narkotyków. Kilka dni temu zapukali do jego domu, gdzie w wyniku przeszukania znaleźli blisko 140 gramów białego proszku, który ukryty był w pomieszczeniu gospodarczym. Po zbadaniu okazało się, że jest to amfetamina.

W sprawie zostało wszczęte śledztwo. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu posiadania znacznej ilości narkotyków, do popełnienia którego się przyznał. Prokurator zastosował wobec 41-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakaz opuszczania kraju. Teraz o dalszym losie podejrzanego zadecyduje sąd.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPP w Czarnkowie Karolina Górzna-Kustra

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki