45-latek ukradł rower sprzed sklepu

Trzcianeccy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież roweru. Wartość skradzionego mienia pokrzywdzona wyceniła na kwotę 1250 złotych. Zatrzymany 45-latek usłyszał już zarzut kradzieży. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Pod koniec września br. policjanci z trzcianeckiego komisariatu przyjęli zgłoszenie o kradzieży roweru sprzed jednego z miejscowych sklepów. Pokrzywdzona oszacowała jego wartość na 1250 złotych. Sprawą od razu zajęli się funkcjonariusze z wydziału kryminalnego. Zebrany w sprawie materiał pozwolił im na ustalenia, że związek z kradzieżą może mieć 45-letni mieszkaniec Trzcianki.

6 października mundurowi zatrzymali złodzieja, a następnie przewieźli do komisariatu, gdzie mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Podczas przesłuchania 45-latek przyznał się do popełnienia przestępstwa. Skradziony rower został odzyskany i przekazany właścicielce.

Za kradzież kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPP w Czarnkowie / Karolina Górzna-Kustra / fot. policja.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki