5-lecie Sekcji Tenisa Stołowego w Lubaszu

Kto by pięć lat temu pomyślał, że zwykłe, dodatkowe zajęcia dla najmłodszych, przerodzą się w klub sportowy? Pewnie nikt. W piątek 22 czerwca w restauracji Cafe 15 w Lubaszu odbyła się uroczystość 5 – lecia działalności Uczniowskiego Klubu Sportowego - Sekcji Tenisa Stołowego wraz z podsumowaniem zakończonego sezonu 2017/2018.

REKLAMA

Na jubileusz przybyli zawodnicy, rodzice, działacze oraz przyjaciele klubu, którzy mieli okazję obejrzeć i wysłuchać obszernych prezentacji z działalności UKS-u w minionych latach. Najważniejsze informację dotyczyły jednak zakończonego sezonu, który był niezwykle udany dla reprezentacji Gminy Lubasz. Nasi zawodnicy wywalczyli m.in: dwukrotny awans i udział w Mistrzostwach Polski Żaków, brązowy medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, Mistrzostwo Wielkopolski Skrzatek, srebrny medal w wielkopolskim turnieju Top 8 asów żaczek czy 3 miejsce w rozgrywkach IV ligi tenisa stołowego Rejonu Pilskiego. To najważniejsze osiągnięcia klubu w ubiegłym sezonie, ale zaledwie mały wycinek z sukcesów, które wywalczyli nasi reprezentanci.

Po części oficjalnej przyszedł czas na zasłużoną biesiadę, przepyszny - okolicznościowy tort, wspaniałe jedzenie oraz wspólne rozmowy i plany na najbliższą przyszłość. Za całokształt tego wydarzenia pragniemy podziękować naszemu wspaniałemu sponsorowi!

Mamy nadzieję, że przed nami kolejne lata działalność i jeszcze nie raz, w jeszcze większym gronie spotkamy się, aby świętować nasza wspólne małe i duże sukcesy.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: kontakt@ddwlkp.pl / Bartłomiej Turek Prezes UKS Lubasz | foto: kontakt@ddwlkp.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki