7 osób zatrzymanych za posiadanie narkotyków

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 3)

 

W ciągu kilku dni policjanci z Komisariatu Policji w Trzciance zatrzymali siedem osób podejrzanych o posiadanie narkotyków. Łącznie mundurowi zabezpieczyli ponad 50 gramów amfetaminy i marihuany oraz 13 krzewów konopi indyjskich. Teraz o dalszym losie zatrzymanych zadecyduje sąd.

REKLAMA

Do pierwszych zatrzymań doszło w nocy 26 sierpnia br. Mundurowi, pełniąc służbę na terenie jednej z miejscowości w gminie Trzcianka zauważyli zaparkowanego w pobliżu leśnej drogi forda. W aucie siedziało trzech mężczyzn w wieku 32, 37 i 42 lat. Nerwowe zachowanie mężczyzn wzbudziło podejrzenia policjantów. Funkcjonariusze dość szybko ustalili co jest tego powodem. Podczas kontroli ujawnili przy nich marihuanę i amfetaminę.

Jeszcze tego samego dnia w ręce kryminalnych wpadł 40-letni mieszkaniec Trzcianki, który na działce ogrodowej uprawiał konopie indyjskie. Podczas przeszukania policjanci zabezpieczyli 13 doniczek z krzewami konopi indyjskich. Z kolei w jego domu mundurowi znaleźli kilka gramów suszu marihuany. Ogrodnik został zatrzymany, a jego produkty trafiły do policyjnego depozytu.

Niechlubnym rekordzistą okazał się mieszkaniec gminy Trzcianka, który 28 sierpnia br. został zatrzymany przez policyjny patrol podczas interwencji przed jednym z marketów. 38-latek był wulgarny w stosunku do innych osób. Funkcjonariusze podejmujący czynności potwierdzili swoje podejrzenia i ujawnili przy nim woreczek z białym proszkiem. Badania potwierdziły, że była to amfetamina. Łącznie mundurowi zabezpieczyli 30 gramów tej substancji psychotropowej.

Do kolejnego zatrzymania doszło ostatniego dnia sierpnia. 60-letni mieszkaniec powiatu stargardzkiego, do Trzcianki przyjechał wraz ze swoim kolegą, "na gościnne występy”. Jego znajomy odpowie za kradzież alkoholu ze sklepu, a on za posiadanie kilku działek marihuany.

Ostatni z zatrzymanych to 40-letni mieszkaniec Trzcianki. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych 1 września br. około godziny 21:00, kiedy przed jednym z marketów wszczął awanturę. Podczas kontroli policjanci ujawnili przy nim kilka porcji amfetaminy.

Teraz o ich dalszych losach zadecyduje Sąd. Za powyższe przestępstwa grozi im kara pozbawienia wolności do kilku lat.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPP w Czarnkowie / Karolina Górzna-Kustra

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki