Agata Flisikowska Mistrzynią Wielkopolski

8 marca w Wolsztynie rozegrane zostały Finały Mistrzostw Wielkopolski Szkół Podstawowych w warcabach klasycznych. Do rywalizacji przystąpiło 66 finalistek i 68 finalistów, którzy wyłonieni zostali z eliminacji powiatowych.

REKLAMA

W turnieju wzięło udział 3 zawodników z gminy Trzcianka, na co dzień trenujących w Szkole Podstawowej w Rychliku. Reprezentantami byli medaliści z Mistrzostw Powiatu: Agata Flisikowska (złoty medal w powiecie wśród kobiet), Aniela Burdajewicz (brązowy medal w powiecie wśród kobiet) oraz Kamil Flisikowski (złoty medal w powiecie wśród mężczyzn). 

Złoty medal zdobyła Agata Flisikowska, która we wspaniałym stylu zdobyła 15 punktów na 16 możliwych (7 zwycięstw i 1 remis). Jest to już drugi złoty medal Agaty w Finałach Mistrzostw Wielkopolski (pierwszy zdobyła w 2017 roku). Dobry występ zanotowali pozostali rychliccy reprezentanci: pierwszoklasistka, Aniela Burdajewich zajęła 34. miejsce, natomiast Kamil Flisikowski zajął 11. miejsce.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl / fot. trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki