Amfetamina w garażu, marihuana w piwnicy

Z karą trzech lat pozbawienia wolności musi liczyć się 44-letni mieszkaniec Trzcianki. W jego miejscu zamieszkania kryminalni zabezpieczyli łącznie blisko 27 gramów narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Prokurator na wniosek trzcianeckich funkcjonariuszy zastosował wobec niego dozór policyjny.

REKLAMA

Kryminalni z Komisariatu Policji w Trzciance od pewnego czasu podejrzewali, że 44-latek może posiadać narkotyki. Kiedy udali się do jego miejsca zamieszkania, w garażu znaleźli 20 gramów amfetaminy, a w piwnicy około 7 gramów marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. W trakcie przesłuchania przyznał się do posiadania nielegalnych środków i złożył wyjaśnienia. Wcześniej był karany za przestępstwa narkotykowe oraz kradzieże.

Prokurator na wniosek funkcjonariuszy zastosował wobec podejrzanego dozór policyjny. Teraz o dalszym losie 44-latka zadecyduje sąd. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPP w Czarnkowie / Karolina Górzna-Kustra / fot. policja.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki