Andrzejki w Kamienniku

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 13)

 

W wigilię Świętego Andrzeja spełniona została nadzieja 

Bogdaj to się sprawdziło co się ongiś wyśniło.

REKLAMA

Dnia 30 listopada 2018 r. dzieci i młodzież z Kamiennika obchodziły Andrzejki w świetlicy wiejskiej. Pani świetlicowa Emilia Wargin wraz Sołtysem Engbertem Urbankiem zadbali o magiczny nastrój. Poza muzyką, tańcami i świetną zabawą, mieli okazję sprawdzić co przyniesie im przyszłość. Wiele śmiechu i radości dostarczały dzieciom przepowiednie. Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się, kto jako pierwszy z dzieci zmieni stan cywilny, będzie bogaty i komu w życiu się powiedzie. Ponadto, każdy miał okazję w tradycyjny sposób uczcić Andrzejki lejąc wosk, bądź biorąc udział w specjalnych zabawach andrzejkowych. Na każdego uczestnika wieczoru andrzejkowego czekały nagrody i chipsy różnego rodzaju, paluszki, pierniczki, mandarynki, pomarańcze i napoje. Doskonała zabawa sprawiła, że ten wieczór na długo pozostanie w pamięci dzieci.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: kamiennik.co.pl / Engelbert Urbanek | foto: kamiennik.co.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki