Angelika Nowak wśród najlepszych!

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 2)

 

W dniach 02-04.02.2018 w dalekich Łaziskach Górnych odbyło się II Grand Prix Polski Żaczek i Żaków.

REKLAMA

Do turnieju głównego awans zapewniony ma najlepsza 16 zawodników i zawodniczek w Polsce oraz po 2 z turniejów Wojewódzkich. Kolejnych 16 miejsc pozostaje wolnych dla tych, którzy w piątek biorą udział w turnieju eliminacyjnym.

Postanowiliśmy skorzystać z możliwości wystąpienia w eliminacjach, gdyż nasza zawodniczka Angelika Nowak wykazuje się coraz lepszą formą. Opłacało się pokonać blisko 500 km drogę, ponieważ z odrobiną szczęścia udało się awansować do II Grand Prix Polski.

W sobotę trafiliśmy do naprawdę mocniej grupy. Ze względu na brak udziału w I GP przyszło nam rywalizować z zawodniczkami z: Brzegu Dolnego, Lidzbarka Warmińskiego(ekstraklasa Kobiet), Jeżewa i Działdowa( miejscowość wicelidera męskiej superligi) Trudno na zawodach tej rangi szukać tak małych miejscowości jak Lubasz.

Mimo to podjęliśmy wyzwanie i godnie reprezentowaliśmy naszą gminę, mimo 4 poniesionych porażek ( 3:2, 3:1, 3:1, 3:1).

Sam występ był dla nas ogromnym doświadczeniem, osiągnięciem, a zarazem bagażem nieocenionych doświadczeń. Musimy jednak przyznać, że ranga turnieju wywarła zbędną, dodatkową presję, która miała zdecydowany wpływ na grę "Angi". Mogliśmy i powinniśmy tego dnia ugrać więcej! Jesteśmy jednak spokojni i pewni, że w III Grand Prix na które również się wybieramy pójdzie zdecydowanie lepiej!

Ostatecznie kończymy w przedziale 54-64 i zdobywamy punkty dla Województwa Wielkopolskiego w rankingu krajowym.

Będziemy się starać, aby tenis w Gminie Lubasz wyrósł na wiodącą dyscyplinę sportową, a na pewno o nas jeszcze w Polsce usłyszą!

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: kontakt@ddwlkp.pl / Bartłomiej Turek | foto: kontakt@ddwlkp.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki