Kolejny sprzęt od WOŚP dla ZZOZ w Czarnkowie

Do Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Czarnkowie dotarła kolejna radosna informacja z Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 5 lutego WOŚP przekazał lecznicy kolejny nowoczesny sprzęt. Będzie to tym razem aparat do przesiewowego badania słuchu u noworodków marki OtoRead sreening version TEOAE. Przenośne urządzenie służyć będzie małym pacjentom na Oddziale Neonatologicznym.

REKLAMA

Urządzenie trafi do Czarnkowa w ramach całorocznego Programu Powszechnych Przesiewowych Badań Słuchu stworzonego przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który obejmuje niemal wszystkie noworodki w naszym kraju. Dzięki temu programowi od 2002 roku do dzisiaj przebadanych zostało ponad 6 milionów maluchów. Dzięki darowi Fundacji WOŚP program będzie nadal kontynuowany w Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Czarnkowie. Szpital podpisał już dokumenty, w których zobowiązuje się do aktywnego i pełnego wykorzystywania sprzętu w leczeniu i diagnozowaniu dzieci, prowadzenia wszystkich badań dla noworodków bezpłatnie i obsługiwana nim tylko niemowląt przebywających na Odziale Neonatologicznym. Wartość sprzętu poznamy wraz z dostarczeniem go przez Fundację WOŚP do Szpitala Powiatowego w Czarnkowie.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: kontakt@ddwlkp.pl / Łukasz Salamandra rzecznik prasowy ZZOZ w Czarnkowie | foto: kontakt@ddwlkp.pl / Materiały promocyjne firmy OtoRead

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki