Arleta Flisikowska w Brązie

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

Niespełna 55 godzin trwała walka o medale w Finale Mistrzostw Polski w warcabach 100-polowych. Wśród 12 finalistów znalazła się Arleta Flisikowska LKS Zuch Rychlik, która wywalczyła brązowy medal w najważniejszych zawodach krajowych.

REKLAMA

Finał rozgrywany od 26 czerwca do 1 lipca w Grębiszewie k/ Mińska Mazowieckiego. Jak już wspominaliśmy nasza zawodniczka zdobyła historyczny medal dla klubu w tej imprezie. Zawodnicy rozegrali 11 rund po niemal 5 godzin każda spędzając przy warcabnicy ok. 55 godzin. Zawody Arleta zaczęła od dwóch porażek z Mistrzynią Świata Natalią Sadowską (Mińsk Mazowiecki) i wicemistrzynią Polski Kobiet Martą Bańkowską (Struga Marki). Jednak z rundy na rundę zaczęła grać coraz lepiej. Po zaciętych walkach z wynikiem 3 zwycięstwa 6 remisów i 2 porażki zdobyła medal, który upoważnia ją do udziału w przyszłorocznym finale bez rozgrywania półfinałów.

O tym jak trudno było wywalczyć medal przekonali się: ubiegłoroczny Mistrz Polski Damian Jakubik (Lokator Gniezno) zajmując 10 miejsce oraz jeden z faworytów Damian Reszka (Lokator Gniezno), który od ośmiu lat zdobywał medale w Finale, w tym roku rywalizację zakończył na 6 miejscu.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl | foto: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki