Bartosz Bartoszewicz Mistrzem Wielkopolski

Bartosz Bartoszewicz, podopieczny trenera Jarosława Grasia, został Mistrzem Wielkopolski w 10-boju.

REKLAMA

Wynik 4805 pkt. plasuje Bartosza na siódmym miejscu w kraju. W pierwszym dniu zawodów zawodnicy muszą przebiec 100 m, skoczyć w dal, pchnąć kulą 5 kg, skoczyć wzwyż i na koniec dnia przebiec 400 m. Drugi, techniczny dzień zmagań zawodnicy rozpoczynają od biegu na 110 m przez płotki, następnie rzucają dyskiem 1,5 kg, skaczą o tyczce, rzucają oszczepem o wadze 700 g, a na zakończenie pokonują dystans 1500 m. 

Zawodnik klubu LZS „Relax” ustanowił podczas tych zawodów dziewięć rekordów życiowych, co jest bardzo dobrym prognostykiem na zbliżające się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: krzyz.pl / LZS RELAX

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki