Baśka Kop w Pęckowie

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 24)

 

Dnia 12.01.2020 r. w świetlicy wiejskiej w Pęckowie odbył się Turniej Karciany BAŚKA KOP o Puchar Wójta Gminy Drawsko.

REKLAMA

Otwarcia zawodów i przywitania przybyłych zawodników dokonała Sekretarz Gminy Anna Fręś. Po otwarciu wraz z Prezesem LZS Sokół Drawsko Henrykiem Kolasińskim wręczyła pamiątkowe upominki Henrykowi Kaźmierek i Leszkowi Gogołek za promocje gminy i LZS Sokół Drawsko we wszystkich turniejach w ciągu 2019 roku. W zawodach w Pęckowie startowało 66 zawodniczek i zawodników z Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego oraz Obornik, Gołańczy, Damasławka i Ryczywołu. W Pęckowie najlepszym zawodnikiem z Gminy Drawsko był sklasyfikowany na 17 miejscu z ilością 456 pkt. Henryk Kolasiński z Drawska. 

Następny turniej karciany w gminie Drawsko odbędzie się podczas Dni Drawska – czerwiec 2020 r.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: gminadrawsko.pl / Henryk Kolasiński Podinspektor Urzędu Gminy Drawsko

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki