"Bezpieczne ferie" w SP nr 1 w Czarnkowie

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 5)

 

W związku ze zbliżającymi się feriami, przedstawiciele Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Czarnkowie pod przewodnictwem mł. bryg. Cybulski Tomasz w dniu 08.02.2018r, przeprowadzili prelekcję w ramach akcji profilaktycznej „Kręci mnie bezpieczeństwo” – Bezpieczne ferie w Szkole Podstawowej nr 1 w Czarnkowie.

REKLAMA

W trosce o bezpieczeństwo dzieci przedstawiono zasady dotyczące m.in. bezpiecznego korzystania z lodowiska, przestrzegano przed zabawami na zamarzniętych akwenach oraz jak postępować jeżeli dojdzie do wypadku. Dzieci wykazały duże zainteresowanie oraz pomysłowość jak radzić sobie w sytuacji zagrażającej ich życiu lub zdrowiu. Mamy nadzieję, że przeprowadzone zajęcia pomogą dzieciom spędzić ferie w sposób miły i przede wszystkim bezpieczny. Przypomniano również elementarne zasady zachowania się w sytuacjach zagrożenia życia i zasady powiadamiania służb ratunkowych. Na zakończenie zaprezentowano sposoby udzielania pierwszej pomocy.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: straz.czarnkow.psp.wlkp.pl | Opracował: mł. bryg. Cybulski Tomasz Zdjęcia: JRG Czarnków

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki