Biesiada Wędkarska w Trzciance po raz czwarty

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 46)

 

W niedzielę, 3 listopada br., na terenie Trzcianeckiej Przystani Żeglarskiej odbyła się czwarta edycja Biesiady Wędkarskiej, której towarzyszyły otwarte spinningowe zawody wędkarskie nad jeziorem Sarcze.

REKLAMA

Po porannej zbiórce i sprawdzeniu obecności, blisko 100 zawodników przystąpiło do zawodów na żywej rybie. Bardzo ważnym momentem było zarybienie jeziora przez burmistrza Trzcianki. Do jeziora Sarcze wpuszczono 100 kg karpia, lina i szczupaka. 

Na zakończenie części oficjalnej odbyła się dekoracja zwycięzców. Pierwsze miejsce zajął Andrzej Kowaluk z Trzcianki, drugie Wojciech Szymański z Trzcianki, a trzecie Wojciech Freimunt z Wałcza. Trzcianeccy wędkarze spisali się bardzo dobrze tego dnia – w pierwszej dziesiątce znalazło się aż sześciu zawodników z gminy Trzcianka. 

Biesiada Wędkarska przy ognisku trwała do późnego wieczora.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki