Budowa żłobka w Wieleniu

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 2)

 

W dniu 10 sierpnia 2020r. w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Wieleniu odbyła się kolejna Rada Budowy dla zadania inwestycyjnego związanego z budową żłobka w Wieleniu. Podczas spotkania omawiano bieżące zagadnienia związane z realizację budynku oraz rozstrzygano kwestie techniczne dotyczące przyjętej technologii prac. Spotkanie odbyło się z udziałem inspektora nadzoru inwestorskiego, przedstawicieli zespołu projektowego, wykonawcy robót oraz przedstawicieli Inwestora - Gminy Wieleń.

REKLAMA

Realizowany obiekt jest wznoszony przy obiekcie Gminnego Przedszkola Publicznego przy ulicy Sportowej w Wieleniu, z którym będzie połączony funkcjonalnie. W budynku żłobka powstaną dwie sale dla dzieci oraz zaplecze niezbędne do funkcjonowania tego typu obiektu. Zagospodarowany zostanie teren przy budynku wraz z wykonaniem placu zabaw dla dzieci, chodników, dojść oraz miejsc postojowych dla samochodów. 

Na realizację zadania Gmina Wieleń pozyskała dotację w wysokości 1.056.000 zł w ramach programu „MALUCH+”.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: Informacja: Referat Techniczno- Inwestycyjny Urząd Miejski w Wieleniu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki