Burmistrz Krzyża Wielkopolskiego docenił najlepszych uczniów

29 czerwca 2018 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury Burmistrz Krzyża Wielkopolskiego Zygmunt Jasiewicz i Przewodnicząca Rady Miejskiej Pani Elżbieta Thomas spotkali się z najlepszymi uczniami, by wyróżnić ich za wyniki w nauce oraz sukcesy w przedmiotowych konkursach i na arenach sportowych.

REKLAMA

Nagrody odebrali uczniowie Szkoły Podstawowej im. Bojowników o Wolność i Demokrację oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Krzyżu Wielkopolskim, którzy nie tylko zanotowali bardzo wysoką średnią ocen w minionym roku szkolnym, ale także zdobywali najwyższe laury w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych na szczeblu powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim. Uczniowie otrzymali list gratulacyjny z przyznaniem tytułu „Talent roku 2018” wraz z upominkami. Po wykonaniu pamiątkowego zdjęcia, na uczestników spotkania czekał słodki poczęstunek ufundowany przez organizatorów.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: krzyz.pl | foto: krzyz.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki