Burmistrz Trzcianki podsumował 365 dni

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 26)

 

10 stycznia 2020 roku odbyło się Spotkanie Noworoczne Burmistrza Trzcianki Krzysztofa W. Jaworskiego. W piątkowy wieczór do hotelu Smolarnia przybyło wielu znamienitych gości, aby wysłuchać wystąpienia włodarza gminy, w którym podsumował minione 365 dni, nakreślił plany na najbliższą przyszłość oraz podziękował za okazane wsparcie.

REKLAMA

Wśród przybyłych gości nie zabrakło przedstawicieli sejmu i senatu, samorządowców, przedstawicieli lokalnych firm, stowarzyszeń, służb mundurowych, dyrektorów placówek oświatowych, radnych, sołtysów oraz wielu innych osobistości. 

Po powitaniu gości, burmistrz rozpoczął prezentację od przedstawienia Trzcianki w liczbach. Informacje odzwierciedlone za pomocą wykresów i tabelek pokazały czym faktycznie dysponuje gmina. Następnie włodarz przybliżył zgromadzonym największe inwestycje rozpoczęte, kontynuowane i zrealizowane w 2019 roku. Oprócz inwestycji, równie ważne były miękkie działania, skierowano bezpośrednio do mieszkańców z różnych grup społecznych i nimi także burmistrz raczył się pochwalić. Następnym punktem było przedstawienie kluczowych zmian, jakie udało się wdrożyć. Na zakończenie, włodarz przedstawił najważniejsze plany do zrealizowania w najbliższej przyszłości. 

Podsumowaniem prezentacji i oficjalnej części były życzenia noworoczne od burmistrza Trzcianki, do których przyłączyli się: p. Adam Szejnfeld - senator RP, p. Maria Małgorzata Janyska, p. Krzysztof Paszyk, p. Krzysztof Czarnecki – posłowie na sejm RP, p. Mirosława Rutkowska-Krupka, p. Adam Bogrycewicz – radni Sejmiku Woj. Wielkopolskiego, p. Piotr Urbaniak - asystent Jacka Bogusławskiego członka Zarządu Woj. Wielkopolskiego oraz p. Feliks Łaszcz – starosta powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Wieczór umilił zespół Chill Band z repertuarem jazzowo-soulowym. Przepiękny występ nagrodzono gromkimi brawami. 

Po oficjalnej części, gospodarz zaprosił gości na poczęstunek do hotelowej restauracji, gdzie zgromadzeni mogli wymieniać się spostrzeżeniami i prowadzić kuluarowe rozmowy.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki