Całymi rodzinami pod straduńskimi dębami

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 5)

 

"Całymi rodzinami pod straduńskimi dębami" - pod takim hasłem przygotowany był projekt budżetu obywatelskiego, który zakładał powstanie placu zabaw wraz z siłownią zewnętrzną. Inwestycja realizowana przez firmę AH-ALUMIX (roboty ziemna) i firmę BODY WORKS (montaż urządzeń) zakończona zostanie z końcem roku. Koszt realizacji zadania wyniesie ponad 100 tys. zł.

REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki