Chłopcy z SP Nr 3 w Trzciance najlepsi w rejonie

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 14)

 

30 listopada 2018 roku uczniowie Szkoły Podstawowe Nr 3 w Trzciance reprezentowali powiat czarnkowsko-trzcianecki w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych klas IV-VI.

REKLAMA

Zawody odbyły się w Krajence, w powiecie złotowskim. Do gry przystąpiło pięć zespołów: SP Skórka, SP Łobżenica, SP Nr 4 Wągrowiec, SP Budzyń orz SP Nr 3 Trzcianka. 

Mistrzostwa rejonu rozegrane zostały system każdy z każdym. Zawodnicy SP Nr 3 Trzcianka doskonale zaprezentowali swoje umiejętności piłkarskie zwyciężając w trzech spotkaniach i jedno remisując. 

SP3 Trzcianka – SP Łobżenica 2:1 

SP3 Trzcianka – SP Budzyń 1:1 

SP3 Trzcianka – SP4 Wągrowiec 3:2 

SP3 Trzcianka – SP Skórka 2:0 

Zawodnicy trzcianeckiej „Trójki” po rozegraniu czterech spotkań i zdobyciu 10 pkt. zostali Mistrzem Rejonu Pilskiego w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych klas IV-VI! 

12 grudnia 2018 roku uczniowie SP3 zagrają w Finale Wojewódzkim Halowej Piłki Nożnej, który odbędzie się w Krotoszynie. 


To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl | foto: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki