Co sprezentować mężczyźnie? Zawsze dobrze się zastanów

05.12.2018

Każdy prezent to z jednej strony doskonała okazja do tego, by podtrzymać z daną osobą dobre relacje, z drugiej jednak pewne wyzwanie. Zazwyczaj mamy takich znajomych i członków rodziny, którzy z radością przyjmą fakt obdarowania jakimkolwiek drobiazgiem, jednak z reguły naszą ambicją jest to, aby w każdym takim przypadku dać im coś, co jak najbardziej im się przyda, a w każdym razie nie wyląduje niebawem w głębi szafy jako kłopotliwy podarunek, którego nie wypada wyrzucić do śmieci.

REKLAMA

Pomysły szablonowe, ale niemal zawsze udane

Prezent praktyczny zawsze zostanie dobrze przyjęty, jeśli tyko będzie... praktyczny, tzn. rzeczywiście będzie się nadawał do tego, by spełniać jakąkolwiek rolę. Przykładowo: ci, którym kieszonkowe scyzoryki wydają się już czymś mało interesującym, mogą zainteresować się oferującymi większe możliwości narzędziami typu multitool. Jednak uwaga: w tym wypadku trzeba będzie wydać nieco więcej, jeśli ma to być wyrób przydatny do czegokolwiek, a nie chiński substytut, który komuś niezainteresowanemu tym na co dzień (np. szukającej dobrego prezentu kobicie) może wydawać się interesujący. Ceny zwykłych scyzoryków, odkąd jeden z wiodących szwajcarskich producentów przejął i zlikwidował jako odrębną markę drugiego, także znacznie przed kilku laty wzrosły. 

Innym drobiazgiem, który niemal zawsze zostanie dobrze przyjęty, jest porządna benzynowa zapalniczka. Nawet jeśli do różnych czynności na co dzień nadal używane będą jednorazówki, ta jedna i tak cieszyć będzie większość właścicieli. 

Mało ryzykowne są też niektóre proste elementy garderoby w postaci np. pasków. Jeżeli wiemy coś o upodobaniach w zakresie alkoholu, np. butelka dobrej whisky może okazać się dobrym pomysłem. 

A może jednak coś specjalnego? 

Każdy ma jakieś hobby czy zainteresowania – nie wystarczy jednak dowiedzieć się jakie, chyba, że prezentem ma być jakiś naprawdę symboliczny drobiazg nawiązujący do konkretnej dziedziny – to będzie najlepszy pomysł wówczas, gdy jest i pozostanie nam ona całkowicie obca.  

Np. w przypadku zamiłowania do majsterkowania przydatne będzie przyjrzenie się już posiadanym narzędziom, aby móc wybrać coś nowego lub lepszego od dotychczasowych. 

Konsultacja z kimś bardziej biegłym w tej tematyce, jeśli mam brakuje orientacji, będzie bardzo pomocna. 

Czy prezent musi być konkretnym przedmiotem? Istnieje wiele propozycji, które mogą okazać się doskonale, zarówno wówczas, gdy będą nawiązywały do zainteresowań, jak i wtedy, gdy będą stanowiły całkowicie nowe doświadczenie. Możliwość poprowadzenia jakiegoś wyjątkowego samochodu, wizyta w symulatorze samolotu lub na strzelnicy, a może np. kurs wspinaczki? Wystarczy sprawdzić co mamy do dyspozycji w danej okolicy.


Źródło: materiał partnera

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki