Co za mecz! Lubu pokazał charakter!

XXVI kolejka

Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-3 Lubuszanin (3-1)

25' B. Ślusarski, 30', 38' Z. Zakrzewski - dla Tarnovii

45', 48' M. Wawszczak, 56' P. Iwanicki - dla Lubuszanina

Sędzia: Paweł Wrzeszczyński (Kalisz)

Mimo, iż Lubuszanin przegrywał z Tarnovią Tarnowo Podgórne 0-3, nasi zawodnicy pokazali charakter i po dwóch golach Michała Wawszczaka i jednym Pawła Iwanickiego, zremisowali 3-3!

W 14 minucie rzutu karnego nie wykorzystał Krystian Feciuch, a gospodarze w przeciągu trzynastu minut od 25 do 38 zdobyli trzy bramki. Wynik otworzył Bartosz Ślusarski a dwa gole dołożył Zbigniew Zakrzewski. Kiedy wydawało się, że nasz zespół nie podniesie się po takich ciosach... podopieczni Jarosława Feciucha zdobyli w 45 minucie bramkę do szatni. Bramkarza gospodarzy pokonał Michał Wawszczak. Szybko po przerwie, Lubuszanin doprowadził do wyrównania. W 48 minucie drugiego gola zdobył Michał Wawszczak, a wynik w 56 minucie ustalił kapitan Paweł Iwanicki.

Kolejka 26 - 13-14 maja

Unia Swarzędz 14-0 Luboński KS 11 maja, 18:00

1922 Lechia Kostrzyn 2-2 Pogoń Łobżenica 13 maja, 16:00

Kotwica Kórnik 3-1 Nielba Wągrowiec 13 maja, 16:00

Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-3 Lubuszanin Trzcianka 13 maja, 15:00

Iskra Szydłowo 3-2 Sparta Oborniki 13 maja, 15:00

Zieloni Lubosz 0-3 Warta Międzychód 14 maja, 14:00

GKS Dopiewo 1-0 Huragan Pobiedziska 13 maja, 17:00