Cykl spotkań w ramach prewencji społecznej

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 6)

 

„Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”, to ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatruciem tlenkiem węgla.

REKLAMA

Trzcianeccy strażacy w związku z kampanią prowadzą szereg spotkań z dziećmi, młodzieżą, osobami starszymi starając się przekazywać najważniejsze informacje dotyczące zagrożeń związanych z okresem grzewczym, z prawidłową eksploatacją urządzeń grzewczych, elektrycznych i gazowych oraz występowaniem tlenku węgla. W dniu 19 i 26 listopada funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej z Trzcianki przeprowadzili prelekcje w Zespole Szkół Ogólnokształcących oraz Szkole Podstawowej w Krzyżu. 27 i 28 listopada spotkania z młodzieżą ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzciance i Szkoły Ponadpodstawowej „Edukacji Lubasz” odbyły się w siedzibie trzcianeckiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: straz.czarnkow.psp.wlkp.pl | Opracowanie: bryg. Leszek Kina Zdjęcia: JRG Trzcianka

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki