Czaruś Cup - piłkarski deser przed nami!

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

Rozgrywki dedykowane najmłodszym adeptom piłki nożnej mają swoją kilkuletnią tradycje. Pierwsza edycja miała miejsce w roku 2010 i podobnie jak kolejne okazała się strzałem w dziesiątkę!

REKLAMA

W Lubaszu gościliśmy czterokrotnie ekipę Union Berlin, Widzew Łódź, kadry OZPN Piła a w klasyfikacji wszech czasów prowadzi Lech Poznań przed Warta Poznań. Turniej odbywał się w różnych konfiguracjach, dwudniowej, z udziałem nawet 16 drużyn. Od zawsze partnerem strategicznym była Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Czarnkowie, a Czaruś zachwycał przez te lata swoim smakiem kilka tysięcy zawodników, kibiców. Na Czarusiu występowali zawodnicy którzy teraz występują w barwach Lecha Poznań w ekstraklasie i Młodzieżowych Reprezentacjach Polski. 

Kolejne piłkarskie talenty będzie można zobaczyć w sobotę 10 sierpnia roczniki 2008 i młodsi oraz w niedziele 2010 i młodsi. Początek rozgrywek o godzinie 10.00 Zapraszamy na Orlik w Lubaszu!


To może Cię także zainteresować:

Źródło: GOK Lubasz

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki