Czaruś CUP 2018

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 49)

 

Dni Lubasza, to szereg imprez dedykowanych szeroko rozumianej rekreacji, często za sprawą ogromnego poświęcenia uczestników wkraczających w sport wyczynowy. „Czaruś Cup” miał swoją już dziewiątą edycje. Tradycyjnie dzięki Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej, Samorządowi Gminy Lubasz oraz pomysłodawcom i realizatorom Gminnemu Klubowi Radwan i licznemu gronu przyjaciół, sponsorów turniej potwierdził wypracowaną przez lata opinię, jako wydarzenie pozwalające spełniać swoje piłkarskie marzenia wśród grupy ponad 150-ciu adeptów piłki nożnej.

REKLAMA

Nie zabrakło nagród indywidualnych, zespołowych, pyszności i zdrowych produktów ze strony sponsora tytularnego, a turniej okazał się wyjątkowy, bo pierwszy raz w historii gospodarze zwyciężyli, potwierdzając, że miniony sezon pełen sukcesów na arenie wojewódzkiej nie był przypadkiem. Zwycięski zespół miał okazje zaprezentować się w strojach ufundowanych przez doktora Wojciecha Pawłowskiego i jego przychodnię. Podopieczni trenera Doriana Jarosza chyba byli mocno podekscytowani tym faktem, bo w turnieju dedykowanemu zawodnikom urodzonym w roczniku 2007, w grupie siedmiu zespołów nie stracili bramki. W niedzielę odbyły się rozgrywki dla chłopców z rocznika 2009 i młodszych. Finalnie w dwudniowych zmaganiach udział wzięły zespoły z Piły, Roska, Kaczor, Czarnkowa i Lubasza. Brawa dla chłopców!

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: lubasz.pl | foto: lubasz.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki