Czaruś Cup 2020 - zbliża się termin kolejnej edycji!

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 9)

 

Piłkarski turniej od 2010 roku organizowany jest w Lubaszu. Nieodłącznym partnerem jest Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Czarnkowie, a młodzi piłkarze od zawsze czerpali energię ze wspaniałych i zdrowych produktów mlecznych, z deserem "Czaruś" na czele. Inicjatorami turnieju byli działacze, trenerzy i rodzice chłopców Gminnego Klubu Sportowego Radwan Lubasz, a obecnie kilkunastu uczestników biega po boiskach Ekstraklasy i występuje w Młodzieżowych Reprezentacjach Polski.

REKLAMA

Turniej od zawsze odbywał się z dużą ilością nagród i upominków, udział zespołów był bezpłatny, w klasyfikacji wszechczasów na czele znajdują się Lech i Warta Poznań, a za sprawą Unionu Berlin, rozgrywki czterokrotnie odbywały się w gronie międzynarodowym. Wśród zespołów, które występowały w Lubaszu były między innymi Widzew Łódź, Znicz Pruszków i drużyny z naszego regionu, ze Złotowa, Piły, Wronek, Budzynia, Trzcianki, Chodzieży czy Czarnkowa. Zdarzały się edycje jedno i dwudniowe, dla różnych kategorii wiekowych, a od 2010 roku po lubaskich boiskach biegało za piłką blisko dwa tysiące młodych adeptów. Przybliżając zdjęcia z poprzednich edycji, pragniemy zaprosić na tegoroczne zawody, które ze względu na panującą sytuacje odbędą się z udziałem mniejszej niż zwykle liczby drużyn i zawodników. Emocje i piękne bramki gwarantowane, a dla wszystkich uczestników tradycyjnie ze strony Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Czarnkowie pyszne mleczne produkty! 

W tym roku rozgrywki zaplanowano na dwa dni - 8 i 9 sierpnia. Swój udział potwierdziły zespoły z Czarnkowa, Wronek, Chodzieży, Trzcianki, Roska, Akademii Piłkarskiej Reissa, a stawkę uzupełnią drużyny gospodarzy. 

Zapraszamy do Lubasza. Początek rozgrywek zarówno w sobotę i w niedzielę o godzinie 10.00


To może Cię także zainteresować:

Źródło: Szymon Szwed / Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki