Czasowe ograniczenia w dostawie wody

Miejska Kanalizacja i Wodociągi Sp. z o.o. w Czarnkowie zawiadamia, że w dniach: od 17.07.2017 r. do 21.07.2017 r. od godz. 8.00 do godz. 18.00 prowadzone będą prace remontowo konserwacyjne na zbiorniku wody czystej przy ul. Sosnowej. W związku z powyższym może występować chwilowe obniżenie ciśnienia wody lub jej brak, wynikające z wyłączenia w tych dniach zbiornika z sieci wodociągowej.

REKLAMA

Prace polegać będą na opróżnieniu zbiornika wody, przeprowadzeniu inspekcji zbiornika pod względem stanu technicznego elementów żelbetonowych, oceny stanu technicznego, armatury i pozostałych elementów zbiornika. Zbiornik zostanie oczyszczony z osadów zgromadzonych na ścianach i dnie, oraz wymieniony zostanie kosz ssawny Ø 300 mm oraz drabina włazowa.

Po zakończeniu prac zbiornik zostanie napełniony wodą oraz zachlorowany podchlorynem sodu. Po 24 godzinach od zachlorowania zbiornik zostanie przepłukany i włączony do eksploatacji. Po włączeniu do eksploatacji zbiornika przeprowadzimy badania wody na bakteriologię w zbiorniku oraz w punktach poboru wody ustalonych do badań.

Osoba bezpośrednio prowadząca i nadzorująca w/w prace: Pan Krzysztof Brykarczyk – kierownik sieci wod-kan, tel. 795-146-991.

Z poważaniem

Tadeusz Kołodziejczyk

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: czarnkow.pl | foto: pixabay.com

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki