Darmowe rejsy po Noteci

Urząd Gminy Drawsko zaprasza dzieci wraz z opiekunami na bezpłatne rejsy statkiem „Łokietek” po Noteci w dniu 12 sierpnia 2017 r. podczas imprezy Święta Noteci.

REKLAMA

Harmonogram godzinowy rejsów zostanie ustalony na tydzień przed imprezą. Uczestnicy rejsów zostaną poinformowani telefonicznie o godzinie swojego rejsu.

Warunki uczestnictwa: zapisy do dnia 26 lipca br. u Kierownika Referatu Organizacyjnego – p. Sylwii Marek, tel. 67 2569128 lub 693 223 721, e-mail: promocja@gminadrawsko.pl wraz z podaniem swojego numeru telefonu.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: gminadrawsko.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki