Dofinansowanie dla Ochotniczej Straży Pożarnej z Kawczyna

Ochotnicza Straż Pożarna z Kawczyna otrzymała dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu na wsparcie zadania pn.: „Zakup aparatów powietrznych i wyposażenia osobistego ochronnego strażaków dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Kawczynie w Gminie Drawsko”.

REKLAMA

16 grudnia 2020 roku w Poznaniu, Radosław Graj Prezes OSP Kawczyn podpisał umowę w przedmiotowej sprawie. 

Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach „Ogólnopolskiego programu finansowania służb ratowniczych w 2020 roku” - część 2 dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. 

Dofinansowanie w kwocie 16.600 zł stanowi 100% kosztów zadania i zostało przeznaczone na zakup aparatów powietrznych, umundurowania specjalistycznego i hełmów strażackich.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: Hanna Matkowska Podinspektor ds. pozyskiwania funduszy zewnętrznych

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki