Doposażenie sprzętowe KPPSP w Czarnkowie

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 10)

 

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Czarnkowie zakończyła realizację zakupów ze środków finansowych w ramach Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

REKLAMA

Ze znacznym udziałem przyznanych środków finansowych w kwocie ogółem 237 000 zł zakupiono: samochód specjalny lekki kwatermistrzowski, paliwo, środki do konserwacji i impregnacji ubrań specjalnych, kombinezony ochronne, maseczki ochronne, rękawiczki ochronne, ubrania specjalne (trzyczęściowe), hełmy, rękawice specjalne, butle do aparatów powietrznych, maski powietrzne, defibrylator AED, wyposażenie toreb PSP R-1, pasy do stabilizacji miednicy, deski pediatryczne, butle tlenowe 10 litrowe, nosze podbierakowe.

Zakupiony sprzęt pozwoli na bezpieczniejszą i zgodną z obowiązującymi przepisami realizację działań prowadzonych przez Jednostki Ratowniczo-Gaśnicze PSP w Czarnkowie i Trzciance.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPPSP w Czarnkowie / Opracowanie: mł. bryg. Waldemar Dymek Zdjęcia: KP PSP Czarnków

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki