Drawsko otwiera się na sport

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 30)

 

Dnia 1 lipca 2020 roku na boisku sportowym w Drawsku odbył się Turniej Powiatowy „Piłkarska Kadra Czeka”. Były to pierwsze zawody od zaistnienia sytuacji związanej z COVID-19. Organizatorem turnieju było Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespołów Sportowych w Czarnkowie oraz Urząd Gminy Drawsko.

REKLAMA

W turnieju uczestniczyły 3 drużyny: Gmina Lubasz, która na turnieju wojewódzkim w Ostrowie Wielkopolskim dnia 25 czerwca 2020 roku wywalczyła 2 miejsce; Gmina Czarnków reprezentowana przez zawodników z Jędrzejewa oraz gospodarze – Gmina Drawsko, reprezentowana przez zawodników miejscowego „Sokoła”.

Wyniki: 

Lubasz - Czarnków 1-1 

Lubasz - Drawsko 2-3 

Drawsko - Czarnków 0-0 


Tabela: 

1. miejsce - Gmina Drawsko 4 pkt. 3-2

2. miejsce - Gmina Czarnków 2 pkt. 2-3 

3 .miejsce - Gmina Lubasz 1 pkt. 3-4 


Po rozstrzygnięciu wszystkich pojedynków przystąpiono do ceremonii podsumowania zawodów. Prowadzący Henryk Kolasiński udzielił głosu Wójtowi Gminy Drawsko – Bartoszowi Niezborała oraz Prezesowi Powiatowego Zrzeszenia LZS w Czarnkowie – Krzysztofowi Marcinkowskiemu, którzy dokonali oficjalnego otwarcia turnieju. Wszyscy dziękowali zawodnikom za rywalizację sportową, a w szczególności za odwagę, że mimo jeszcze trudnej epidemiologicznie sytuacji brali udział w turnieju. Podziękowania zostały skierowane także w stronę trenerów, opiekunów i działaczy (LZS „Sokół” Drawsko prowadzony był przez Michała Augustyńskiego i Janusza Łusiewicza). Na koniec prowadzący zawody jeszcze raz podziękował za przybycie i odwagę, zapraszając także na poczęstunek przygotowany przez Gminę Drawsko.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: Henryk Kolasiński Podinspektor Urzędu Gminy Drawsko

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki