DW 123 Huta Szklana - Przesieki. Inwestycja już na ukończeniu

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 9)

 

Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 123 w gminie Krzyż Wielkopolski jest dowodem na to, jak sprawnie i ze znaczącym wyprzedzeniem harmonogramu zrealizować ważne zadanie, które w zdecydowany sposób przyczyni się do polepszenia jakości komunikacji drogowej w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim i Wielkopolsce Północnej.

REKLAMA

Nowa trasa ma ponad 17 kilometrów. Inwestycja realizowana na odcinku od Huty Szklanej do drogi krajowej nr 22, jest już gotowa w ponad 90 procentach. Pozostają ostatnie prace porządkowe i ustawienie odpowiedniego oznakowania. 

Odcinek od końca obszaru zabudowanego w Kuźnicy Żelichowskiej do skrzyżowania z drogą krajową nr 22 (Przesieki) jest budowany przez firmę Eurovia Polska, a odcinek od skrzyżowania w Hucie Szklanej do końca obszaru zabudowanego w Kuźnicy Żelichowskiej realizuje Colas Polska. Całkowita wartość inwestycji wynosi blisko 80 mln złotych, w tym 64,3 mln zł udział UE.To może Cię także zainteresować:

Źródło: Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki