Dwa złote medale z Mistrzostw Polski trafiły do Rychlika

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 3)

 

W Mistrzostwach Polski mężczyzn w grze aktywnej Sylwester Flisikowski zdobył 7 miejsce a Jarosław Przybył 31, w grze błyskawicznej Jarek był 13, a Sylwek 21.

REKLAMA

W rozgrywanych 3 i 4 lutego, w Szubinie (kujawsko-pomorskie) Mistrzostwach Polski Kobiet i Mężczyzn w warcabach 100 polowych w grze aktywnej i błyskawicznej - startowali zawodnicy ZUCH Rychlik.

W turnieju kobiet bezkonkurencyjna okazała się Arleta Flisikowska, zdobywając podwójną koronę. W grze aktywnej, chociaż Arleta prowadziła już od 3 rundy, walka o medale trwała do końca, po której z przewagą 2 punktów zwyciężyła zawodniczka z Rychlika. W turnieju błyskawicznym po 6 rundzie w walce o złoto rywalizowały już tylko 2 zawodniczki: Arleta Flisikowska (Rychlik) i Katarzyna Stańczuk (Marki). Praktycznie, o tytule zadecydował wynik pomiędzy tymi zawodniczkami, rozstrzygnięty na korzyść Arlety.

W Mistrzostwach Polski Kobiet grały jeszcze 2 zawodniczki: Oliwia Kenig 9 miejsce i Agata Flisikowska 15 miejsce, w turnieju aktywnym. Natomiast w grze błyskawicznej Agata zdobyła 11 miejsce, a Oliwia 14.

W Mistrzostwach Polski mężczyzn w grze aktywnej Sylwester Flisikowski zdobył 7 miejsce, Jarosław Przybył 3. W grze błyskawicznej Jarosław był 13, a Sylwester 21.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl / ZUCH Rychlik | foto: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki