Dyskutowali nad problemem mieszkańców

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 4)

 

Dnia 12 marca br. w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego Trzcianki odbyło się spotkanie, na którym omówiono utrudnienia w dojazdach do posesji znajdujących się przy drogach gruntowych na terenie miasta i gminy Trzcianka.

REKLAMA

Jeszcze w tym dniu, pracownicy Urzędu Miejskiego w ramach interwencji prowadzić będą objazdy, mające na celu dokładną ocenę problemu. Od dnia 13 marca rozpoczną się prace związane z usprawnieniem komunikacji. W miejscach najbardziej dotkniętych problemem naniesiony zostanie materiał, w postaci gruzu budowlanego. Przetarg na profilowanie dróg wygrała Firma Handlowo - Usługowa Idalia Jaworska z Trzcianki, która po odpuszczeniu zmarzliny gruntu przystąpi do robót drogowych.

Skalę problemu szacuje się na 15 mln zł. Problem dróg gruntowych i skala potrzeb finansowych będzie tematem najbliższej Sesji Rady Miejskiej Trzcianki, która odbędzie się 22 marca br.

Na spotkaniu obecni byli burmistrz Krzysztof Czarnecki, przewodniczący Komisji Gospodarczej Tomasz Tomczak, kierownik Referatu Gospodarki Przestrzennej i Infrastruktury Komunalnej Witold Putyrski, inspektor Roman Zozula, podinspektor Referatu Budynków Komunalnych Bolesław Mierzwa oraz samodzielny referent Kinga Ślązak.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl | foto: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki