Dzieci z wizytą w starostwie

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 4)

 

Czym zajmują się starostowie i pracownicy poszczególnych wydziałów? Jakie gminy wchodzą w skład powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego? Gdzie obradują rajcy? Między innymi z takimi ciekawostkami zostali zapoznani uczniowie z Dzierżążna Wielkiego. Młodzi mieszkańcy powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego wraz z opiekunami odwiedzili Starostwo Powiatowe w Czarnkowie.

REKLAMA

- Taka wizyta, to dla młodych ludzi świetna lekcja historii. Cieszę się, że byli zainteresowani tym co dla nich przygotowaliśmy. Dzięki wygłoszonej prelekcji i filmom na pewno dużo zapamiętali. To ważne aby byli świadomi gdzie mieszkają i jak piękna jest ich mała ojczyzna - Jacek Klimaszewski, wicestarosta czarnkowsko-trzcianecki.

Ponad osiemdziesięciu uczniów, miało okazję wysłuchać ciekawostek na temat naszej małej ojczyzny. Główną siedzibę powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego odwiedzili uczniowie uczęszczający do szkoły w Dzierżążnie Wielkim. Nie zabrakło prelekcji o historii, przyrodzie czy samorządzie. To była świetna okazja do obejrzenia filmów o powiecie czarnkowsko-trzcianeckim.

Wicestarosta w szczególny sposób podkreślał, jak ważnym rokiem jest obecny - 2018, w którym obchodzimy 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Mówił o walkach prowadzonych na terenie powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Nie obyło się bez zachęcania do zwiedzania naszej małej ojczyzny.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: czarnkowsko-trzcianecki.pl | Aleksandra Lipiec Starostwo Powiatowe w Czarnkowie | foto: czarnkowsko-trzcianecki.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki