Dzielnicowi zatrzymali złodzieja sklepowego

Dzielnicowi z czarnkowskiej komendy zatrzymali "na gorąco" złodzieja sklepowego. Mężczyzna w jednym z marketów na terenie miasta ukradł artykuły spożywcze i próbował z nimi uciec. Policjanci patrolując miasto, zauważyli jak sprawca biegnie z łupem i natychmiast udali się za nim w pościg. W efekcie podjętej interwencji mundurowi złapali złodzieja i odzyskali skradziony towar. Teraz 21-latka czekają zarzuty za kradzież.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło 31 marca br. Czarnkowscy dzielnicowi patrolując teren miasta, w rejonie ulicy Rybaki zauważyli mężczyznę, który biegł z trzema torbami. Jego zachowanie zainteresowało policjantów, ponieważ 21-letni mieszkaniec Czarnkowa jest im dość dobrze znany. Mężczyzna ma na swoim koncie kilka kradzieży. Natychmiast udali się za nim w pościg. W efekcie podjętej interwencji zatrzymali go. 21-latek był bardzo zdziwiony — nie tylko szybką reakcją policjantów, ale również swoim pechem. 

W trakcie kontroli, dzielnicowi znaleźli w reklamówkach mężczyzny, kilkanaście kaw i kilkadziesiąt czekoladek o wartości ponad 850 złotych. 21-latek wyjaśnił policjantom, że ,"chwilę temu" okradł jeden z marketów. 

Towar wrócił na półki sklepowe, a 21-latek trafił na komendę. Teraz czeka go kolejna sprawa dotycząca kradzieży. Grozi mu do 5 lat więzienia.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPPSP w Czarnkowie / Karolina Górzna-Kustra / fot. policja.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki