Dzień Dziecka w Czarnkowie

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 8)

 

Zamki dmuchane, lody oraz występy artystyczne. Na Placu Wolności w Czarnkowie odbył się Dzień Dziecka. Wydarzenie zorganizowali Fundacja "Zdrówko" oraz Sklep Profesor Zabawka. Był konkurs talentów dla dzieci i dużo zabawy. Na Dniu Dziecka nie zabrakło również przedstawicieli powiatu - Jacka Klimaszewskiego, wicestarosty oraz Bogdana Tomaszewskiego, przewodniczącego rady.

REKLAMA

- To czysta przyjemność uczestniczyć w takim wydarzeniu. Dzień Dziecka w Czarnkowie był wspaniałą okazją do wspólnego spędzenia czasu całych rodzin. Gratuluje organizatorom świetnej imprezy. Przez cały czas jej trwania widziałem mnóstwo uśmiechu na twarzy u wszystkich, a to świadczy tylko o tym, że wydarzenie się udało – mówił Jacek Klimaszewski, wicestarosta czarnkowsko-trzcianecki.

Organizatorem Dnia Dziecka w Czarnkowie był sklep Profesor Zabawka oraz Fundacja „Zdrówko”. Tego dnia na Placu Wolności wystąpiły takie gwiazdy, jak Bartek Tecław, czy Błażej Drab. Były dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, bańki mydlane oraz dużo słodkości.

- Upał gasiły pyszne lody z Cafe Fantazja, które ufundowali wicestarosta powiatu - pan Jacek Klimaszewski oraz pan Bogdan Tomaszewski. Drogeria Vica i Centrum Wszechświata umilały czas ciekawymi konkurencjami i zajęciami plastycznymi. Fascynaci piłki nożnej mogli poćwiczyć swoje umiejętności pod okiem trenerów Akademii Piłkarskiej Reissa. Każdy z uczestników mógł poczuć się niczym VIP, zasiadając w luksusowym wnętrzu przepastnego auta firmy Pisarscy Limuzyna. Wolontariusze fundacji przez cały czas dbali, by dzień był jak najsłodszy, częstując łakociami ofiarowanymi przez firmę Steico. Nie obyło się bez konkursu talentów, w którym dzieci prezentowały swoje wokalne i recytatorskie zdolności. Uczestników obdarowano m. in. upominkami otrzymanymi dzięki uprzejmości miasta i gminy Czarnków. Jednym słowem był to dzień pełen atrakcji i pozytywnych emocji. Ich nadmiar próbowali gasić strażacy, zachęcając najmłodszych do gier i zabaw z armatkami wodnymi. Nie zapomnieliśmy oczywiście promować szczytnej idei krwiodawstwa - członkowie Drużyny Szpiku działali aktywnie. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udzielone wsparcie i pomoc. Oczywiście nie zapominamy o kawiarni Mocca i pizzerii Vesuvio, którzy zadbali o poczęstunek dla wolontariuszy. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami był udany i dostarczył wiele radości – czytamy w tekście na Facebooku Fundacji „Zdrówko”.

 

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: czarnkowsko-trzcianecki.pl | Joanna Żylińska Starostwo Powiatowe w Czarnkowie | foto: czarnkowsko-trzcianecki.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki