Dzień dziecka w Kruczu

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 9)

 

1 czerwca w kalendarzu jest bardzo ważną datą, ponieważ w tym dniu obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Dziecka. W Szkole Podstawowej w Kruczu oraz w Przedszkolu „Bajka” tego dnia było bardzo głośno i wesoło. Rodzice swoim pociechom przygotowali wiele atrakcji.

REKLAMA

Najwięcej radości sprawiła olbrzymia dmuchana zjeżdżalnia. Dzieci malowały po ścianach, pani Magda pięknie malowała twarze. Rodzice przygotowali kiełbaski z grilla i napoje. Na boisko przyjechali strażacy z OSP w Kruczu. Wszystkie dzieci mogły wejść do wozu strażackiego i poczuć się prawdziwym strażakiem. W tym dniu do szkoły przyjechał wójt Gminy Lubasz pan Marcin Filoda oraz przewodnicząca Rady Gminy pani Żaneta Andrzejewska. Goście złożyli dzieciom życzenia oraz częstowali cukierkami. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały upominki ufundowane przez Radę Rodziców ze szkoły i przedszkola. Nad wszystkim czuwała pani Alicja Sowińska., której serdecznie dziękujemy.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: lubasz.pl | foto: lubasz.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki